Akumuliatoriaus įkroviklis su paleidimo funkcija STROM START-620H

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: (START-620H)
  15000
  16000 Sutaupykite 1000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
 • STROM produkcija suprojektuota ir pagaminta vadovaujantis moderniausiomis ir pažangiausiomis technologijomis. STROM akumuliatoriaus įkrovikliai su paleidimo funkcija skirti benzininių ir dyzelinių automobilių, sunkvežinių, motociklų, valčių ir t.t. variklių švininiams akumuliatoriams su skystuoju elektrolitu įkrauti.


  Greitai įkrauti ir paruošti darbui akumuliatorių padės galingas STROM akumuliatoriaus įkroviklis su paleidimo funkcija START 620H. Prietaisas įkrauna net pilnai išsikrovusius akumuliatorius. Galimas greitas pilnai išsikrovusio akumuliatoriaus įkrovimas, iki kol taps įmanoma užvesti automobilį nuo akumuliatoriaus.Ypatingai patogi ir paprasta valdymo panelė leidžia lengvai ir suprantamai nustatyti akumuliatoriaus įkrovimo arba variklio paleidimo parametrus.
  Įkrovimo srovei reguliuoti skirti 6 režimai, leidžiantys pasirinkti nuo 10 iki 60 amperų įkrovimo srovę. 4-6 režimai leidžia nustatyti laikmatį, tokiu būdu įkroviklis išsijungia automatiškai. Paleidimo srovė yra net 600 amperų, todėl variklį užvesite greitai ir lengvai.
  Paleidimo funkcijos patogumui šio modelio prietaisas turi integruotą distancinio valdymo pultą, su 2 metrų ilgio laidu. Įkrovos procesui sekti pakrovėjas turi įmontuotą ampermetrą, rodantį įkrovimo srovę. Pakrovėjas turi apsaugą nuo perkrovos. Stiprūs polių gnybtai užtikrina optimalų kontaktą su baterijos poliais. Patogi rankena ir ratukai skirti saugiam ikroviklio transportavimui, todėl 24 kilogramų agregatas itin patogiai transportuojamas dirbtuvėse, automobilių remonto servisuose ar net garaže. Tvirtas, patvarus bei saugus korpusas pagamintas vadovaujantis vartotojo poreikiais, todėl papildomas skyrius korpuse puikiai tarnauja sujungimo laidų laikymui. 

   

  TECHNINIAI DUOMENYS:


  Maitinimo tinklo įtampa 1PH 230V
  Dažnis 50/60 Hz
  Įtampos galia prie maks. įkrovimo 2,2 kW
  Įtampos galia prie maks. paleidimo 12kW
  Krovimo įtampa 12/24 V
  Krovimo srovė maks. 60 A
  Paleidimo srovė maks. 600 A
  Įkrovimo srovės reguliavimas 6 žingsnių
  Matmenys 68x35x5xx29x5 cm
  Svoris netto: 24kg
  Svoris brutto: 25kg


  FUNKCIJOS IR SAVYBĖS:

  Vienfazis, baterijos įkroviklis ir starteris
  Švino akumuliatorių su 12/24V įkrovimui ir visų tipų mašinų: sunkvežimių, lengvųjų automobilių, traktorių, motociklų, valčių ir t.t.
  Automatinė termo apsauga
  Įkrovimo laiko nustatymas prie 4,5,6 pozicijos (srovės reguliatorius)
  Paleidimo funkcijos nuotolinis valdymas su 2m kabeliu
  DARBO REŽIMAI:
  Įkrovimas
  Greitas įkrovimas
  Paleidimas


  SUTEIKIAMA 12MĖN. GARANTIJA IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS.