Akumuliatorinis sodo purkštuvas 12L

 • Kraunamos nuotraukos

  Akumuliatorinis sodo purkštuvas 12L

  Kodas: 12L
  Kaina 70 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Bako talpa

  12 l

  Reguliuojamas purkštuko ilgis

  48-88 cm

  Maksimalus slėgis

  0,15 - 0,4 MPa

  Akumuliatorius

  8Ah, 12V

  Darbo laikas

  apie 6 val.

  Svoris

  4,9 kg

   

  Šis akumuliatorinis purkštuvas - tai idealus pasirinkimas, jei ieškote purkštuvo mažiems augalams purkšti. Prietaisas užsideda kaip kuprinė, jis maitinamas nuo akumuliatoriaus, neišskiria išmetamųjų dūmų, todėl puikiai tinka darbui šiltnamiuose ir uždarose patalpose, kuriose negalima dirbti su benzininiais purkštuvais.

  Purkštuvas leidžia ne tik apipurkšti augalus žemės ūkyje, sodininkystėje, namų soduose ir žemės sklypuose, bet ir nuriebalinti paviršius, purkšti priemones nuo uodų ir musių, purkšti chemikalus arba dezinfekuoti ūkio pastatus ir pan. Akumuliatorinis variklis sumažins Jūsų pastangas darbo metu, Jūsų rankos mažiau pavargs. Be to, šis purkštuvas leidžia pasiekti keturis kartus didesnį efektyvumą nei naudojant rankinį purkštuvą.

  Gerai apgalvota konstrukcija pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Reguliuojami purkštukai su teleskopine rankena užtikrina platų purškimo srautą, kurį galite pritaikyti pagal atliekamo darbo reikalavimus. Kuprinės forma leidžia ne tik lengvai transportuoti prietaisą, bet ir patogiai dirbti. Teleskopinė rankena garantuoja visišką judėjimo laisvę ir didelį darbo diapazoną. Bakas turi didelį dangtį, todėl į jį lengva įpilti purškiamą skystį. Purkštuvo valdymas ir pakrovimas yra intuityvūs, o paprastas montavimas užtrunka tik akimirką. Be to, visus purkštuvo priedus lengva valyti.

   

  Svarbiausi purkštuvo ypatumai:

  galingas 12 V variklis
  dvigubas filtras
  elektroninis modulis su mikroprocesoriumi
  sustiprintas bakas su maksimaliu sandarumu
  ergonomiška kuprinės forma su patogiais pečių diržais
  komplekte teleskopinė rankena, purkštukai, įkroviklis 230V/12V