Elektrinis pieno separatorius (priimami tik išankstiniai užsakymai, numatomas gavimas 2024-01-15)

 • Elektrinis pieno separatorius (priimami tik išankstiniai užsakymai, numatomas gavimas 2024-01-15)

  Kodas: SEP
 • Pradedant darbą, patikrinkite ar separatorius yra švarus, pastatykite jį ant lygaus ir tvirto pagrindo, pakiškite po šonuose esančiais nugriebtam pienui ir grietinėlei išeiti skirtais vamzdeliais specialias arba tik pritaikytas talpas ir įjunkite įrengimą į elektros tinklą. Įjungus, į viršuje esantį separatoriaus piltuvą, atsargiai, tolygiai ir netaškydami, pradėkite pilti nenugriebtą pieną.

  Maitinimo įtampa (V): 230 V
  Elektros tinklo dažnis (Hz): 50
  Našumas (ltr/val.): 80
  Separuojamo pieno temperatūra (°С): 35-45
  Garantija (mėn): 12

  Separatoriaus pagalba nuo nenugriebto pieno atskiriama grietinėlė. Nors šis separatorius vadinamas buitiniu, daugumoje jis naudojamas smulkiuose ūkiuose, kuriuose laikomos melžiamos karvės.

  Kalbėdami apie separatoriaus privalumus, norime akcentuoti jo darbo kokybę, į komplektą įeinančių dalių patvarumą, nesudėtingą ir lengvai prižiūrimą įrengimo konstrukciją. Separatorius ne tik atskiria grietinėlę nuo nenugriebto pieno, jis taip pat pašalina atsirandančius separavimo metu nešvarumus, o atskiriamos grietinėlės riebumą galima reguliuoti. Svarbu yra tai, kad metalinės įrengimo detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, o plastikinės – iš smūgiams atsparaus plastiko, nudažyto specialiais, maisto pramonei skirtais dažais. Separatoriaus darbo našumas nėra mažas. Per valdandą įrenginys separuoja 60 - 80 litrų pieno.