Grūdų malūnas FERMER IZE-25M iki 400 kg arba ~5-6 maišai/val.

 • Kraunamos nuotraukos

  Grūdų malūnas FERMER IZE-25M iki 400 kg arba ~5-6 maišai/val.

  Kodas: FERMER IZE-25M
  Kaina 130 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • AKCIJA (I komplekta ieina 2 peiliai ir 3 sietai 4, 5, 6 mm)

  Malūnas FERMER IZE-25M gali būti naudojamas didesniuose ūkiuose, yra nesudėtingos konstrukcijos, ilgaamžis, saugus, jo pagalba greitai ir kokybiškai susmulkinami įvairių rūšių grūdai. Šis malūnas yra galingiausias mūsų pasiūloje, tačiau jo kaina nėra aukšta.

  Į malūno komplektą įeina metalinis korpusas, elektros variklis, įjungimo mechanizmas, grūdų smulkinimo peilis (dvipusis, grūdintas, centruotas, ilgaamžis, turi gamyklinę žymę, tausoja variklį), sietas 5mm. Komplekte taip pat rasite atsarginį grūdų smulkinimo peilį, o papildomai galėsite įsigyti 4mm arba 6mm akučių diametro sietus, nurodytus malūno techninėje charakteristikoje. Sieto pakeitimas yra itin paprastas, reikės atsukti tik vieną varžtą apatinėje malūno dalyje, atverti dangtį ir išimti norimą pakeisti sietą.

  Norime akcentuoti, kad malūnas parduodamas pilnai sukomplektuotas. Išėmus jį iš pakuotės, perskaičius suprantamai parašytą naudojimo instrukciją, galėsite patys greitai paruošti malūną darbui. 

  Norėdami sumalti grūdus, pastatykite malūną ant specialiai pagamintos arba tik pritaikytos talpos (statinės, dežės, kibiro), prijunkite jį prie elektros tinklo, užpildykite malūno užpylimo bunkerį grūdais ir paspauskite įjungimo mygtuką. Įjungus malūną, nedelsiant ištraukite užpylimo piltuvo sklendę. Prasidėjus malimo procesui, mažėjant užpylimo bunkeryje grūdų kiekiui, papildykite jį pagal poreikį. Sumalti grūdai pateks į talpą ant kurios buvo pastatytas malūnas.

   

  Našumas, malant sausus kviečius (kg/val.), iki: 400
  Maitinimo įtampa (V): 230V (250V)
  Elektros tinklo dažnis (Hz): 50
  Naudingas galingumas (kW): 1,75
  Naudojamas galingumas (kW): 1,4
  Variklio tipas: Kolektorinis universalus
  Darbo režimas: Ilgalaikis (kas val. pertrauka 5-10 min.)
  Užpylimo piltuvas (ltr.): 25
  Sklendė: Yra, ištraukiama
  Jungiklis: Yra, su apšvietimo lempute
  Išmatavimai (mm): 315x300x600
  Svoris netto (kg), ne daugiau: 7,3
  Garantija (mėn): 24 mėn