Krūmapjovė MARUYAMA JMMX27EH 25.4 cm³, kW 0.9

 • Krūmapjovė MARUYAMA JMMX27EH 25.4 cm³, kW 0.9

  Kodas: JMMX27EH
 • Cil.darb.tūris – 25.4 cm³
  Galia NETTO kW – 0.9
  Svoris kg – 5.0
  Rankena – Šienavimo rankena
  Karbiuratorius – Walbro
  Kuro bakas – 0.6 L
  Pjovimo iranga – Pjovimo ritė
  Veleno diametras: 7 mm
  Kuro tipas:  95E – 2T MIX (50:1)
  Gamintojas: MARUYAMA, Japonija
  Garantija – 5 metai

   

  Maruyama benzininė žoliapjovė yra nepaprastai lengvas japoniškas benzininis trimeris! Jis sveria tik 5,0 kg ir gali pjauti tiek minkštą vejos žolę, tiek aukštas piktžoles, naudojant tiek trimerio galvutę, tiek metalinį diską.

  Tikra japoniška kokybė
  Maruyama- yra pirmaujantis kraštovaizdžio, žemės ūkio ir avarinių darbų pramoninių rankinių įrankių gamintojas, kuriam tenka didžiausia Japonijos sodininkystės įrangos rinkos dalis. Įmonė yra tikra novatorė, nuolat tobulinanti patogaus darbo įrankius. Japonijos inžinieriams pavyko pasiekti, kad profesionalios savybės (didelis atsparumas dilimui ir nusidėvėjimui, patikimumas, produktyvumas) būtų įkūnytos į labai lengvą ir lengvai naudojamą įrankį!

  Novatoriškas „EcoEngine“ (EE) dvitaktis variklis su sumažintu keiksmingų medžiagų išmetimu
  Mažo svorio variklis sukurtas naudojant patentuotą uždaro ciklo išmetamųjų dujų cirkuliacijos technologiją, kurios dėka „Maruyama“ inžinieriai sugebėjo pasiekti išskirtinių rezultatų (palyginti su įprastais dvitakčiais varikliais):

  • Degalų sąnaudų sumažinimas iki 42 proc.

  • Galios padidėjimas 20%

  • Pastebimai sumažinta anglies monoksido, angliavandenilių ir azoto oksido emisija.

  • Griežčiausių aplinkosaugos reikalavimų atitikimas.

  Rankenos "Aštrus vairas"
  Kairė ir dešinė rankenų pusės yra nepriklausomos viena nuo kitos, o tai leidžia jas pritaikyti bet kuriam operatoriui ir nustatyti patogiausią padėtį.

  Novatoriška „Maruyama“ transmisija
  Dėmesio net ir mažiausioms dizaino detalėms dėka, aukščiausios kokybės medžiagų naudojimui ir naujoviškiems pokyčiams „Maruyama“ inžinieriai sugebėjo sukurti transmisiją, kuri žymiai pailgino ne tik benzininės žoliapjovės tarnavimo laiką, bet ir darbo komfortą:

  • Unikali antivibracinė sistema perpus sumažina variklio ir besisukančių dalių sukeliamą mechaninę vibraciją.

  • 5 bronzinės įvorės, palaikančios kaltą plieninį veleną, ir dvigubi rutuliniai guoliai, sumontuoti jo galuose, sumažina veleno plakimą, priverčia veleną sklandžiai veikti, sumažina vibraciją ir nusidėvėjimą.

  • Itin kompaktiškas „Maruyama“ reduktorius. Dėl nedidelio dydžio ir svorio šis įrenginys yra labai patikimas, atlaikantis kasdienius kruvius pjaunant vejos žolę. Keturi ritininiai guoliai, kuriuose sukasi kūginė pora, sumažina ašinį plakimą, prailgindami tarnavimo laiką.

  • Kardaninio veleno srieginis sujungimas su sankabos bugneliu. Ši konstrukcija sumažina vibraciją ir nusidėvėjimą, tuo pačiu neleisdama praslysti.

  • Solid Steel 7 mm skersmens pavaros velenas su skylute. Jis yra nelankstus ir atsparus dinaminėms apkrovoms, tuo pačiu padarant gaminio svorį lengvesnį.

  • Aliuminio sankabos bugnelio korpusas. Skirtingai nuo daugelio analogų su plastikiniais korpusais, „Maruyama“ benzininis pjovimo agregatas gali ne tik atlaikyti didelę apkrovą, bet ir ilgiau tarnauti.

  Ypač lengvas svoris ir kompaktiški matmenys
  Turėdamas profesionalaus įrankio savybes, benzininis pjovimo agregatas yra nepaprastai lengvas (jo svoris prilygsta elektrinio žoliapjovės svoriui)!