Domkratas pneumatinis su ratukais 3.5T

 • Domkratas pneumatinis su ratukais 3.5T

  Kodas: FT-HD3T
  Kaina 100 
  120  Sutaupykite 20 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Pneumatinis keltuvas pagalvė MXPP 3,5T

  Techniniai duomenys
  Keliamoji galia - 3,5t
  Kėlimo aukštumas - 150-400 mm
  Slėgis - 6-12 barų

  Pneumatinis keltuvas / pagalvė pakėlimas, vadinamasis sniego senis, kurio maksimali keliamoji galia 3,5t ir kėlimo aukštis iki 40cm.
  Pagalvių keltuvai plačiai naudojami visų rūšių dirbtuvėse, servisuose ir visur, kur reikia kelti motorines transporto priemones ar mašinas.
  Dėl mažų gabaritų ir suslėgto oro padavimo keltuvas yra itin greitas ir patogus, o jo transportavimas ir sandėliavimas itin paprastas.

  Liftas naudoja 2 vožtuvus - įvadą ir išėjimą.
  Šis sprendimas užtikrina aukščiausią darbo komfortą ir galimybę po pripūtimo atjungti oro šaltinį, nerizikuojant nevaldomai nukristi keltuvas.

  Keltuvas turi 2 ratus, kurių dėka jį patogu neštis ir padėti po transporto priemone. Keltuvo pagalvė pagaminta iš sustiprintos gumos, kurios dėka buvo užtikrintas maksimalus įrenginio svoris. Pagalvėlės viduje buvo panaudotas kokybiškas vidinis teleskopas, užtikrinantis konstrukcijos stabilumą net esant maksimaliai apkrovai. Viršutinėje dalyje buvo panaudota guminė pagalvė, kuri apsaugojo nuo nekontroliuojamo pakeliamo krovinio judėjimo.

  Maksimalus pristatomo keltuvo aukštis iki 400mm! Jis buvo gautas naudojant trigubą pagalvę. Šis sprendimas taip pat reiškia, kad minimalus aukštis yra tik 150 mm, todėl keltuvas taip pat bus naudojamas keliant nuleistas ir mažos prošvaisos transporto priemones!