Supergalingas jėgos klasės motoblokas NEVA MB-23 su HONDA 9,0 AG varikliu

 • Kraunamos nuotraukos

  Supergalingas jėgos klasės motoblokas NEVA MB-23 su HONDA 9,0 AG varikliu

  Kodas: 261h
  Kaina 1259 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Svarbu, kad diržinis sukamojo momento perdavimo mechanizmas yra patikimas, patikrintas laiku. Motobloko pavarų dėžė užtikrina sklandų dviejų greičių judėjimą pirmyn ir vieno greičio judėjimą atgal.

  Nors variklio* galia į padargą yra perduodama diržu, jo praslydimas, nusmukimas ar trukimas pasitaiko itin retai ir daugiausiai būna susijęs su netinkama motobloko priežiūra bei eksploatacija. Variklio priežiūros ir eksploatacijos klausimu norime akcentuoti būtinumą išlaikyti švarų variklį ir būtinumą laiku pakeisti tepalą. Siūlomo motobloko varikliui tinka kokybiškas mineralinis tepalas naudojamas automobilių varikliams tepti: 10W30 arba 15W30. Pirmą kartą tepalas turi būti pakeistas po 5 variklio darbo valandų, po to ji galima bus keisti kas 25-30 darbo valandų. Tepalą reikia keisti ir transmisijoje, bet transmisijai skirtas tepalas keičiamas kas 100 motobloko darbo valandų.

  Motoblokas NEVA MB-23 yra saugus naudojime, kompaktiškas, patogus saugoti ir transportuoti.

  Visos į motobloko komplektą įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

  Greitis pirmu bėgiu, km/val: 2
  Reduktoriaus tipas: grandininis
  Judėjimo greitis, km/val: 12,3
  Bėgių kiekis: 4+2
  Naudojamas galingumas, AG: 9.0
  Variklio tūris, cm3: 305
  Kuro tipas: benzinas
  Svoris (ne daugiau), kg: 115
  Apimamas plotas (reguliuojamas), mm: 86cm -170cm
  Žemės apdirbimo gylis, mm: 20cm