Suvirinimo aparatas 200A, 230V, 2,5-5 mm, PFC ARC 200 PFC

 • Kraunamos nuotraukos
 • Puikus suvirinimo aparatas, kuris sujungia savyje naujausią IGBT technologiją ir mažą dydį. Puikiai tinka naudoti statybos aikštelėje. Prietaisas veikia su 10-200 A srove.

  Maitinimo įtampa 90-230V 50 Hz

  Srovės reguliavimas 10-200A

  Elektrodų skersmuo 2,5-5,0 mm

  Atvirosios grandinės įtampa 66 V

  Darbinis ciklas 40% 200A

  Darbinis ciklas 100% 110 A

  Apsaugos klasė IP23

  Izoliacijos klasė H

  Aušinimas ventiliatorius

  Terminė apsauga ir apsauga nuo viršįtampio taip

  Išmatavimai 420x135x250 mm

  Svoris 12 kg

  Suvirinimo aparato ARC 200 PFC funkcijos

   

  PFC – galios koeficiento korektorius. PFC sistema automatiškai adaptuojasi prie maitinimo įtampos šaltinio. Adaptacija prie įtampos diapazone nuo 95 V iki 270 V. PFC technologijos dėka galios koeficiento reikšmė didesnė už 0.98, kas reikšmingai sumažina tinklo apkrovą ir taupo energiją.
  Pavyzdys: Esant rankiniam lankiniam suvirinimui su 160A srove, pirminė srovė yra 32A, o su PFC sistema – tik 22A. Esant rankiniam lankiniam suvirinimui su 200A srove, pirminė srovė yra 44A, o su PFC sistema – tik 32A.
  Apibendrinsime tą faktą, kad su PFC sistema nuo WLT daugiau neegzistuoja blogų tinklų. Tai yra puikus sprendimas Jūsų statybvietei ir/arba Jūsų namui.

   

  ANTISTICKING - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.

   

  HOT START - palengvina lanko uždegimą. HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

   

  ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas. ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu.
  Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.

  Komplektacija:

  Suvirinimo aparatas
  Suvirinimo kabelis su elektrodo laikikliu 3 m
  Masės kabelis 3 m