Suvirinimo aparatas MMA 160A, 230V, 1-5 mm

 • Kraunamos nuotraukos
 • Ypatingai lengvas ir kompaktiškas, tačiau labai tvirtas suvirinimo aparatas

  Suvirinimo aparatas WTL MAXI ARC 160 LT - tai patogus, tvirtas ir lengvas prietaisas MMA suvirinimui bei TIG LIFT suvirinimui. Suvirinimo aparatas aušinamas galingais ventiliatoriais. Turi apsaugą nuo perkaitimo.

  Maitinimo įtampa 230V 50 Hz

  Maks. galia 8,1 kW

  Srovės reguliavimas 10-160A

  Elektrodų skersmuo 1-5,0 mm

  Atvirosios grandinės įtampa 63 V

  Darbinis ciklas 60% 160A

  Darbinis ciklas 100% 145 A

  Apsaugos klasė IP23

  Aušinimas ventiliatorius

  Terminė apsauga ir apsauga nuo viršįtampio taip

  Išmatavimai 378x120x183 mm

  Komplektacija:

  Suvirinimo aparatas
  Suvirinimo kabelis su elektrodo laikikliu 3 m
  Masės kabelis 3m

  ANTISTICKING - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.

   

  HOT START - palengvina lanko uždegimą. HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

   

  ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas. ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu.
  Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.