Suvirinimo aparatas MMA 200А, 230V, PFC GM-2000 PFC

 • Kraunamos nuotraukos
 • Įtampa 110... 230 ± 15% В

  Nominali galia 7,2 kVA

  Galios koeficientas 0,98

  Atvirosios grandinės įtampa 71V

  Maksimali pirminė srovė MMA režime 32 А

  Suvirinimo srovėMMA 10- 200 А

  Elektrodų skersmuo 1,6-5,0 mm

  Darbo ciklas ED25% 200A

  Darbo ciklas ED100 % 80 A

  Aušinimas Ventiliatorius

  Terminė apsauga ir apsauga nuo viršįtampio taip

  Apsaugos laipsnis IP23S

  Izoliacijos klasė F

  Išmatavimai 410х140х230 mm

  Svoris be komplektacijos 6 kg

  Suvirinimo inverteris GM-2000 PFC – tai patogus, patikimas ir lengvas aparatas rankiniam lankiniam suvirinimui (MMA) ir argoniniam (TIG) suvirinimui.  Suvirinimo aparatas GM-2000 PFC turi du suvirinimo srovės diapazonus. PFC technologijos dėka galios koeficiento reikšmė yra daugiau už 0,98, kas žymiai sumažina tinklo apkrovą bei taupo energiją.

  Suvirinimo inverteris GM-2000 PFC automatiškai adaptuojasi prie tinklo įtampos ir dirba esant įtampos svyravimams tinkle nuo 95V iki 270 V. Šiam suvirinimo aparatui daugiau neegzistuoja blogų tinklų. Suvirinimo aparatą galima naudoti su ilgintuvais, todėl jis idealiai tinka naudojimui statybvietėje. GM-2000 PFC komplektuojamas patogiame plastikiniame lagamine, kas žymiai palengvina jo transportavimą.

  Puikios dinaminės savybės kartu su funkcijomis ANTISTICKING, HOT START ir ARC FORCE garantuoja lengvą uždegimą ir stabilų lanką. Šių funkcijų dėka suvirinimo aparatas GM-2000 PFC yra labai lengvas naudojime. Gilaus suvirinimo srovės stabilizavimo dėka lanko galingumas nekinta, net jei tinkle atsiranda stiprūs įtampos svyravimai. Tai garantuoja pastovų įvirinimo gylį ir kokybišką suvirinimo sujungimą.

  GM-2000 PFC turi atjungiamą tuščiosios eigos įtampos mažinimo iki saugaus lygio funkciją – VRD. Ši funkcija yra naudinga, kai tenka dirbti vietose su dideliu elektros smūgio pavojumi, metalinių taplų viduje ir t.t.

  Suvirinimo aparatas GM-2000 PFC taip pat turi intelektualią apsaugą nuo įtampos šuolių ir srovės perkrovimų. Turi įmontuotą ventiliatorių ir šiluminę apsaugą. Skirtingai nuo daugelio kitų aparatų, ventiliatorius ne įpučia, o ištraukia orą, kas sumažina įsiurbiamų į vidų dulkių kiekį.

  Suvirinimo aparato GM-2000 PFC funkcijos

  PFC – galios koeficiento korektorius. PFC sistema automatiškai adaptuojasi prie maitinimo įtampos šaltinio. Adaptacija prie įtampos diapazone nuo 95 V iki 270 V. PFC technologijos dėka galios koeficiento reikšmė didesnė už 0.98, kas reikšmingai sumažina tinklo apkrovą ir taupo energiją.

  Pavyzdys: Esant rankiniam lankiniam suvirinimui su 160A srove, pirminė srovė yra 32A, o su PFC sistema – tik 22A. Esant rankiniam lankiniam suvirinimui su 200A srove, pirminė srovė yra 44A, o su PFC sistema – tik 32A.

  Apibendrinsime tą faktą, kad su PFC sistema nuo WLT daugiau neegzistuoja blogų tinklų. Tai yra puikus sprendimas Jūsų statybvietei ir/arba Jūsų namui.

   

  ANTISTICKING - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.

   

  HOT START - palengvina lanko uždegimą. HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

   

  ARC FORCE – stabilaus suvirinimo lanko palaikymas. ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu.

  Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.

  Ypatumai:

  Dirba, net esant įtampos svyravimams tinkle nuo 95V iki 270V
  PFC technologijos dėka įtampos galios koeficiento reikšmė daugiau negu 0,98, kas žymiai sumažina tinklo apkrovą ir taupo energiją
  Suvirinimo gnybtai – 13 mm
  Turi intelektualią apsaugą nuo įtampos šuolių, srovės perkrovimų ir perkaitimo
  Funkcijos Hot-start, Anti-Sticking иArc Force
  VRD – įmontuotas tuščiosios eigos mažinimo blokas
  Plastikinis lagaminas

  Komplektacija:

  Suvirinimo aparatas
  Suvirinimo kabelis su elektrodo laikikliu 3 m
  Masės kabelis
  Plastikinis lagaminas