SUVIRINIMO INVERTERIS MMA-200 IGBT (STMMA-200)

 • Kraunamos nuotraukos

  SUVIRINIMO INVERTERIS MMA-200 IGBT (STMMA-200)

  Kodas: STMMA-200
  Kaina 149 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Suvirinimo inverteris STROM MMA200 – sukurtas atsižvelgiant į profesionalaus suvirintojo poreikius. Lengvai nešiojamame ir kompaktiškame modelyje kruopščiai apgalvoti ir suderinti dydis, svoris ir suvirinimo kokybė. Prietaisas, užtikrinantis precizišką suvurinimo procesą visada turi būti po ranka, todėl įdėjome visas pastangas tam, kad korpusas būtų modernus, patvarus, veikimas nepriekaištingas, o svoris tik 4,4 kg. Patikimas bei ilgaamžis suvirinimo inverteris STROM MMA200, skirtas rankiniam suvirinimui elektra MMA metodu, naudojant lydžiuosius glaistytus elektrodus.

  Maitinimo šaltinis grindžiamas IGBT tranzistoriais, užtikrinančiais minimalų elektromagnetinių trukdžių kiekį, nedidelius galios praradimus pagrindinėse aparato sistemose, didinančiais maitinimo šaltinio našumą ir patikimumą, mažesnes energijos sąnaudas ir nedelsiant priderinamą maitinimą prie suvirinant pasikeitusių parametrų.

  Privalumai:
  Dideli įtampos rezervai ir automatinė lanko kontrolė suteikia puikų lanko stabilumą.
  Aukštos tuščios eigos įtampos dėka lengvas ir greitas lanko uždegimas. Pastovios srovės dėka metalai lengvai išlydomi.
  Rodmenys matomi skaitmeniniame displėjuje.
  Patogi prietaiso konstrukcija paverčia jį lengvai transportuojamu, kas suteikia Jums galimybę suvirinimo darbus atlikti praktiškai bet kurioje vietoje.
  Suvirinimo aparatas turi ANTISTICKING, HOT START ir ARC FORCE funkcijas. Jis pasižymi puikiomis dinaminėmis savybėmis, kas, kartu su nurodytomis funkcijomis, užtikrina lengvą uždegimą ir stabilų lanką. ARC FORCE: padidinta srovė sunkaus suvirinimo metu; HOT START: padidinta srovė lanko uždegimo metu; ANTI STICKING: apsauga nuo elektrodo prilipimo;
  Turi intelektualią apsaugą nuo įtampos „šokinėjimų“, perkrovos ir perkaitimo. Suvirinimo aparatas aušinimui naudoja įmontuotą ventiliatorių.
  Jis leidžia naudoti rutilo, pagrindinius, nerūdijančius ir ketaus elektrodus.
  Maksimali 200 amperų galia suteikia galimybę naudoti elektrodus, turinčius iki 4,0 mm diametrą.


  Techniniai duomenys:
  MODELIS
  STMMA-200
  Maitinimas
  AC 230 [V], 50 [Hz]
  Maksimali galia 5,5 [kVA]
  Būtinoji apsauga 20 [A]
  MMA suvirinimo srovė 10 – 200 [A]
  MMA suvirinimo įtama 18 – 26,8 [V]
  Elektrodo skersmuo 1,0 - 5,0 [mm]
  Efektyvumas Nominalus 60% – 200[A]
  Korpuso apsaugos klasė IP21S
  Masė netto 3,9 [ kg]
  Masė brutto 6,2 [ kg]
  Valdymo skydelis
  Valdymo skydelis STROM MMA-200 ypatingai paprastas naudojime – skydelyje yra tik viena rankenėlė, skirta reguliuoti suvirinimo srovę.